13.1.16

İslami Görsel - Dini Site Eklentisi

GÜNÜN İSLAMİ GÖRSELİ


h : yükseklik
w : gennişlik
sec : kaç sn de bir değişmesini istiyorsanız bunu giriyorsunuz (Örn : 6)
quality : görsel kalitesini giriyorsunuz. 3 kalite mevcut: low medium ve high. Bir değer girilmezse orta yolu seçerek default medium gelir.
mode : bu kısım görselin hangi aralıklarla değişeceğini belirler. random ve daily parametreleri girilebilir. daily parametresi girilirse görsel günlük olarak değişir. Bu sayede Günün Esması eklentisi olmuş olur. random parametresi girilirse sayfa her yenilendiğinde değişir. Diğer bir mod second modudur verilen saniyeye göre değişir default sec modunda gelir. İsteğe bağlı yenilemede ve ya günlük ayarlanabilir.
source: Görsel kaynağı bu parametre ile belirlenir. EsmaSiyah ya da EsmaYesil değerleri girilirse esmaulhusnalar gösterilir. Esmaulhusna için iki farklı gorsel seeneği sunulmuş olur. DiniGorsel olarak source belirlenirse 800 den fazla görselin olduğu kaynaktan görseller çekilir. Bunlar genellikle uygun boyutlu kaliteli görsellerdir. Saniyeyi 1 e düşürerek URL ye yazarsanız tüm görselleri hızlıca gözden geçirebilirsiniz.10 SANİYEDE BİR DEĞİŞEN VERSİYON (800'DEN FAZLA GÖRSEL)Farklı istek ve arzularınız olursa kodda değişiklik yapabilir güncellemeler yapabiliriz Allah'ın izniyle. Yorum kısmına yazarsanız bunlar dikkate alınacaktır. Sitenize eklerken de bir yardıma ihtiyacınız olursa mümkün mertebe elimizden geldiğince yardım etmeye çalışacağız inşallah.

Bir sonraki adımda link modunu on ve off yapma özelliği eklemeyi düşünüyoruz. Link on olursa mouse işaretçisi görselin üstüne geldiğinde sitene ekle linki çıkacak, off olursa birşey çıkmayacak. Bundan sonra da mouse ile üstüne gelindiğinde twitter ve facebook da paylaş ya da bu özelliği kapatma özellikleri eklenecek inşallah. Tevfik Allah'tan.

Görseller genellikle Feyyaz Bilişim hizmetlerinden ve Kurantv.net ve aşktırislam facebook sayfaları paylaşımlarından temin edilmiştir.

Bu sitedeki yüzlerce eklentiden sitenize uygun olanları menü kısmındaki dini site eklentileri sayfalarını ziyaret ederk bulabilirsiniz. Rabbim hayırlarınızı mübarek etsin.

Selam ve dualarımızla.


4 SANİYEDE BİR DEĞİŞEN VERSİYON (800'DEN FAZLA GÖRSEL)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...