26.7.12

Arakada Müslümanlara Yapılan Zulüm Videoları

Aşağıdaki videoların hangi haber kanalında, ne şekilde çıktığının zerre kadar önemi yok. Önemli olan şu anda oradaki müslüman kardeşlerimize yapılan zulüm ve bunlara sessiz kalmamamız gerektiği gerçeğidir. Hangi kanalda haber olmuş, kim haber yapmış, bunlara takılmayalım. Şeytanın ve nefsimizin bunlarla bizi aldatmasına müsaade etmeyelim. Yardımlarımızı esirgemeyelim inşallah.Arakan'da Müslüman Katliamı -1 (Myanmar - Burma)

Arakan'da Müslüman Katliamı -2 (Myanmar - Burma)

Arakan'da Müslüman Katliamı -3 (Myanmar - Burma)
Arakan'da Müslüman Katliamı -4 (Myanmar - Burma)

Arakan'da Müslüman Katliamı -5 (Myanmar - Burma)

Arakan Raporu için:


Online Bağış Yapmak İçin:SMS ile 5 TL bağışlamak için:

Arakan yazıp 3072'ye göndererek müslüman kardeşlerimize 5 TL'lik yardıda bulunabilirsiniz.(İHH kanalıyla)

"Arakan" yazıp 5601'e SMS göndererek 5 TL bağışta bulunabilirsiniz. (Diyanet Vakfı Kanalıyla)Banka havalesi ile bağış yapmak için:


İHH'nın bankaların çoğunda kurumsal tahsilat ekranı var. Bir bankaya gidip İHH'ya bağış yapmak istiyorum derseniz, açıklama kısmına da "Arakan Müslümanları için" yazdırırsanız, hiçbir havale eft vs. masrafı ödemeden doğrudan bağış yapabilirsiniz. İHH için havale masrafı olmadan kurumsal tahsilat ekranı ile bağış yapabileceğiniz bankalar: Ziraat Bankası, VakıfBank, Türkiye Finans, AlbarakaTürk, KuveytTürk 
Aynı şekilde Deniz Ferneri Derneği'nin de tahsilat ekranları mevcut. Deniz Feneri Derneği'nin Tahsilat Ekranlı Bankaları:
  • T.C. Ziraat Bankası
  • Halkbank
  • Türkiye Finans Katılım Bankası
  • Vakıfbank
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası
  • Albaraka Türk Katılım Bankası
  • Bank Asya


Yukarıda yer alan bankaların şubelerine gidip Deniz Feneri'ne bağış yapacağınızı belirterek, masraf ödemeden, hesap numarası vermeden bağışınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şu yazıya da bakabilirsiniz:
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...